A Weöres Sándor Színház az SEK Kommunikáció és Médiatudományi Tanszékkel együttműködésben videóklip pályázatot hirdet az egyetemi hallgatók és a középiskolai tanulók számára. A pályázat célja, hogy bemutassák a diákság és a színház egymáshoz való viszonyát. A pályaműveket a „Színház és én” tematikában várják. A filmnél műfaji megkötés nincs. Jelentkezni egyénileg, vagy alkotógárdaként egyaránt lehetséges. Leadási határidő: 2012. április 6. A pályaműveket egy független szakmai zsűri értékeli, az alkotásokat május 9-én a Weöres Sándor Színház a Film Egyetem Színház Találkozás fesztiválon mutatja be. A legjobb 10 pályamű a fesztivált követően 30 napon keresztül a Színház külső homlokzatán elhelyezett LED falon lesz látható, valamint az alkotói díjazásban is részesülnek.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!