A hétvégén lesz Sárváron a Keresztény jótékonysági bál. Szombaton már 18. alkalommal rendezik meg az eseményt a Szent László katolikus iskola alapítványának szervezésében. Az évad legnagyobb városi összejövetelén több száz vendég búcsúztatja a telet. A bált az egyházi iskola nyolcadikosainak tánca nyitja meg, a rendezvényen jelen lesz a város vezetősége is. Az este folyamán a vendégek megválasztják a bál királyát és királynőjét, és két alkalommal is lesz tombolasorsolás. Az esemény sikeréhez Sárvár vállalatai, vállalkozói valamint magánszemélyek járultak hozzá. Az est bevételét a rászoruló betegek gyógyszertámogatására és a katolikus iskola fejlesztésére fordítják.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!