A Bechtold István Természetvédelmi Látogatóközpontban 2011. legszebb természetfotóiból nyílt kiállítás. Havas Márta, az Őrségi Nemzeti Park munkatársa nyitotta meg a kiállítást, akinek szenvedélye a természetfotózás, és akinek képeit most először láthatja a nagyközönség. Ez már a hatodik természetfotó kiállítás Kőszegen. Eddig 234 pályázó 5309 fotóval nevezett, a zsűri ebből választotta ki a legszebbeket, bizonyítva: a természet páratlan csodái között élünk, és a magyar természetfotósok akiknek színe-java évről évre részt vesz a pályázaton, napjainkban is a világ élvonalába tartoznak.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!