A Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium a Bűncselekmények Áldozatainak Napja alkalmából február 22-én központi ünnepséget tartott a Belügyminisztériumban. A rendezvény keretében dr. Pintér Sándor belügyminiszter, az áldozatvédelem és a bűnmegelőzés területén végzett kimagasló szakmai tevékenysége elismeréseként, emléktárgyat adományozott Németh Andrea rendőr századosnak, a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztály főnyomozójának.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!