Magyar Szocialista Párt Vas Megyei Szövetsége február 24-én megtartotta tisztújító megyei küldöttgyűlését. Az elmúlt időszak beszámolójának elfogadása és a megyei SZMSZ módosítása után, megválasztotta az új megyei vezetőséget. A küldöttgyűlés egyhangú szavazással újraválasztotta dr. Nemény Andrást a szocialisták megyei elnökének, Szabó Lajost pedig megyei elnökhelyettesnek. Vas megye új elnökségének tagjai lettek: Dr. Czeglédy Csaba, Gyebrovszki János, Kovács János, Csuk Ferenc, Gueth Erzsébet, Pusztai Gábor, Prisznyák Benjámin, Fehér László, Németh Józsefné és Szabó József
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!