Az idén 50 éves szombathelyi zenekar koncertsorozatot indít, amelynek első állomása szombaton a Bartók teremben egy jótékonysági hangverseny lesz. A jótékonysági koncert bevételét a szombathelyi Markusovszky kórház gyermekosztályának javára ajánlják fel. Az este fél 8-kor kezdődő előadáson fiatal művészek lépnek majd fel, akiknek szülei szintén tagjai a Savaria Szimfonikus Zenekarnak. Az esemény viccesen egyébként három az egyben – mondta el Mérei Tamás igazgató.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!