A Sárvári Barabás György Műszaki Szakközép és Szakiskolát a város önkormányzata a pályázaton nyert 337 millió forinton felül további 43 millió forinttal támogatta. Az beruházásból kialakítottak egy új emeletet az épületen, ahol 8 új tanterem készült el. Ezt szeptembertől vehették birtokba a diákok. Emellett korszerű taneszközökkel szerelik fel a termeket, amelyek beszerzése jelenleg is zajlik. Kereskedelmi- ügyviteli- és elektronika szaktantermeken kívül kompetencia alapú nyelvi termekkel is bővült az iskola – tájékoztatott Lakatné Mester Éva igazgató.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!