Zarándoklatra és zászlószentelésre hívnak a Petőfi telepi hívek. Szombaton rendezi meg a Szombathelyi Székesegyház, gyalogos- kerékpáros zarándoklatát az evangelizáció évének és a Petőfi telepi zászlószentelés harmadik évfordulójának alkalmából. A zászlósmenet a Püspöki Palota elől indul útjára szombaton kora délután, melyre gyalogos és biciklis résztvevőket is várnak egyaránt. Az Ady térig busszal érkezők utazási költségeit az egyház magára vállalja. Kik biciklizés közben emlékeznek meg, őket negyed kettőre várják a Püspöki Palota elé, hogy közösen imádkozhassanak a nemzet sorsáért egészen a Székesegyházig. A résztvevőket meleg teával és egy kis harapnivalóval is várják a zarándokút végén, a Petőfi telepi Jézus Szíve templomban.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!