A Víz Világnapja idei jelmondata: „I love CSAPVÍZ”. A pályázatra olyan alkotásokat várnak, melyek az ivóvíz értékével, fogyasztásával hozhatók összefüggésbe. A pályázaton mindenki egy művel indulhat. A fotókat március 12-ig kell beküldeni postai és elektronikus úton is. A beérkezett munkákat szakmai zsűri értékeli, a díjazottak értékes jutalomban részesülnek. A beküldött pályázatokból egy kiállítást szervez majd a Vasivíz Zrt, ezt követően pedig saját kiadványaiban, illetve dekorációs céllal felhasználja azokat.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!