Minden sárvárinak lehetősége van segítséget kérni a Gondozási és Családsegítő Központtól – mondta el Hámoriné Németh Edit intézményvezető. Bár bíznak abban, hogy mindenki ismeri a munkájukat, sokan odatalálnak a Nádasdy utcai központba, de tájékoztatják a kórházból hazatérő betegeket is, hogy milyen szolgáltatásokat vehetnek igénybe, ha nincs családtag, vagy segítség a közelben. Az intézményvezető hozzátette: a központban csak szakképzett munkatársak vesznek részt a segítségnyújtásban. Mindenki fordulhat hozzájuk, aki krízishelyzetben van, nehézségekkel küzd. Segítenek akár az önéletrajz megírásában, felkészülni az állásinterjúkra és életvezetési tanácsokkal szolgálnak.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!