Ismét pályázik a szombathelyi Weöres Sándor Színház igazgatói posztjára Jordán Tamás. „Alig több mint egy éve vagyunk csak az új épületben, nyugodt körülmények között csak azóta dolgozunk. Az idei üzleti tervünk teljesíthető. A hiányzó pénzt ki tudjuk gazdálkodni a bevételből”- nyilatkozta a blikk.hu-nak Kossuth- és Jászai Mari-díjas színművész, rendező aki a második ciklusát kezdheti meg a színház élén megválasztása esetén. Fia, Benedek tehetséges futballista, az Illés Akadémia tagja. Annyira beilleszkedett, hogy hallani sem akar arról, hogy elmenjen a városból. Ízig-vérig szombathelyi vagyok – tette hozzá az igazgató.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!