Horgászvetélkedő általános iskolásoknak - túl az első fordulón. A Sporthorgász Egyesületek Vas Megyei Szövetsége az idei évben immáron VII. alkalommal rendezi meg az általános iskolák csapatainak szóló horgászvetélkedőt. A fiataloknak csapat címert kellett készíteni, majd a leánykoncért, mint halfajt kellet felismerni és bemutatni kép alapján. A vetélkedő részeként még egy 25 kérdésből álló tesztet oldottak meg, képrészletekből kellett halakat felismerni, és egy horgászszereléket összeállítani. Az első fordulóban az élen a Bersek József Ált.Iskola - Aranykeszeg csapata végzett.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!