Januártól a celldömölki városgondnokság üzemelteti a horgásztóként funkcionáló Téglagyári tavat. A halászati joggal a 90-es évek óta rendelkező celldömölki önkormányzat úgy döntött, hogy a továbbiakban maga gondoskodik a Téglagyári tó üzemeltetéséről. A tó a Vulkánfürdő közelében a remények szerint növelheti a város idegenforgalmi vonzerejét. A városgondnokság első feladata az volt, hogy eltávolítsa a balesetveszélyessé váló fákat. A szépen rendbe tett horgásztó növelheti a város idegenforgalmi vonzerejét. Ezért egyéb változtatásokat is terveznek a tó körül: lesz sétány, és találnak majd az érdeklődők bogrács felállítására, főzésre alkalmas helyeket is.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!