A Vas Megyei Rendőr-főkapitányság Söptei úti objektumában rendezték meg kedden a negyedik osztályos diákok közlekedésbiztonsági versenyének megyei fordulóját. A kisdiákok elméletben és az ügyességi pályán, a gyakorlatban is bizonyíthatták tudásukat. A megmérettetésen hét iskola huszonhét diákja vett részt. Közülük a sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola versenyzői teljesítettek a legjobban, így ők képviselhetik a megyét az országos döntőben.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!