Februárban több hétig zárva volt az építkezés a város legnagyobb készülő beruházásán. Egy fizetési probléma miatt nem dolgoztak a kivitelezők. A probléma megoldódott, jelenleg nincsenek lejárt határidejű számlák egyik kivitelező cég felé sem – számol be a gotthardtv.hu. Az eredeti terv szerint nyár elejére kell elkészülnie a létesítménynek. A 400 ülőhellyel rendelkező nézőtér és a küzdőtér alapjának betonozását a héten elkezdik, ezzel egy héten belül végeznek. A téli leállások okozta időveszteség nem befolyásolja az építkezés tervezett menetét, így július végére átadhatják a 3 milliárd forintból elkészülő létesítményt.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!