A Víz Világnapja alkalmából ismét megnyitja kapuit az országban egyedülálló szombathelyi Vízműtörténeti Múzeum. A több mint száztíz éves épületben az érdeklődők hiteles információkat és érdekes tapasztalatokat szerezhetnek a római kori víznyeréstől kezdve a mai vízi-közmű szolgáltatásig, korabeli eszközök, illetve dokumentumok segítségével. A kiállítás pénteken reggel 8 és délután 4 óra között látogatható Szombathelyen, a Váci M. u. 30/a szám alatt. A belépés díjtalan.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!