Az MSZP elnöke csütörtökön Celldömölkön egy újabb "átverésnek" nevezte a rezsicsökkentést, szerinte az kevesebb mint az ígért 10 százalék, és leginkább a gazdagoknak kedvez. Beszédében a jelenlegi kormány hibájaként rótta fel, hogy a hatalmon lévők szerinte nem tisztelik eléggé a nyugdíjasokat, nem tesznek meg mindent helyzetük javításáért, a nyugdíjkorrekciós rendszert pedig eltörölték. Megengedhetetlennek nevezte, hogy Magyarországon 470 ezer gyerek éhezik. Felelős baloldali politikusként csak azt vállalhatja, hogy ezt a számot a nullára csökkentik - tette hozzá.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!