Egy csecsemő és két felnőtt sérült meg abban a balesetben, amely a 8-as úton Csór és Székesfehérvár között történt hétfő délelőtt - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel. Németh-Kész Mónika elmondta, hogy személygépkocsi a Székesfehérvár felé tartó oldal 20-as kilométerénél sodródott az árokba. Szabó-Bisztricz Anett katasztrófavédelmi szóvivő tájékoztatása szerint a járműben utazó egyik felnőtt beszorult, őt a székesfehérvári hivatásos tűzoltók szabadították ki a roncsból, majd mentőhelikopter szállította el. A másik felnőttet és a csecsemőt mentőautó vitte kórházba.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!