Bár az éjszaka folyamán komoly fagy volt a megyében, az előrejelzés szerint felmelegedés várható, így a nap folyamán mindenhol elolvad vagy felszárad a hó az útburkolaton. Kora reggel még a Körmendi üzemmérnökség területén okozott gondot az elmúlt napokban lehullott csapadék. Vízátfolyások voltak, ezért a közút sózta az utakat, hogy a csapadék ne fagyjon az útburkolatra. A bekötőutakon, mellékutakon itt még lehet találkozni latyakos, havas szakaszokkal.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!