A körmendi Kölcsey gimnázium a közelmúltban egy pályázaton 3 millió forint összegű vissza nem térítendő támogatást nyert. A pénzt szakmai fejlesztésekre, a nyelvtanulás színvonalának további emelésére és más, a középiskolában folyó képzések színvonalának növelésére kívánják fordítani. A jövőben is terveznek az idegen nyelv gyakorlását elősegítő versenyeket, vetélkedőket és külföldi kirándulást is. Az anyagi forrásnak köszönhetően az érintett pedagógusaikat szakmai felkészítőkre, továbbképzésekre is el tudják küldeni, hogy a későbbiek során mentorokként is a fiatalok oktatását segíthessék.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!