Megalakult az első önkéntes járási mentőcsoport

Megalakult az ország első járási mentőcsoportja, a Kőszegi Járási Írottkő Mentőcsoport. A tagok önként vállalták, hogy tevékenyen részt vesznek a kőszegi járás védelmében. Az ünnepélyes eskütételre, majd a mentőcsoport rendszerbeállító gyakorlatára április 6-án kerül sor. Az ünnepélyes eskütételen tiszteletét teszi, és a gyakorlatot megtekinti Básthy Tamás országgyűlési képviselő, a honvédelmi és rendészeti bizottság alelnöke, valamint Harangozó Bertalan kormánymegbízott, a Vas Megyei Védelmi Bizottság elnöke. A rendezvényt egész napos kísérő programok színesítik. Gyermekprogramokkal, foglalkoztató feladatokkal, informatikai sátorral, tűzoltó családi nappal várják az érdeklődőket, megtekinthető lesz a Kőszegi Járási Írottkő mentőcsoport eszközállománya, szakfelszerelései, továbbá bemutatkozik, tűzoltás-technikai és eszközbemutatót tart a kilenc Kőszeg-hegyaljai Önkéntes Tűzoltó Egyesület.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek