Visszaszerezné a jelenleg állami fenntartású Balatonberényi Gyermeküdülőt a város. Tavaly januárban a megyei vagyon államosítása után már nem elsősorban vasi gyerekek nyaraltak a létesítményben. A város most azt szeretné, hogy újra ő gondozza az üdülőt. Most Erzsébet táborokat hirdettek Balatonberénybe, ahová rászorulók jelentkezhetnek. A gyerekek szervezését Szombathelyen a LOGO Ifjúsági Szolgálat irányítja. Jelenleg a korábbinál jobb feltételekkel és több helyi gyermek nyaralhat az állami fenntartású üdülőben.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!