Az önkormányzat és a Szova Zrt. szervezésében szombaton indul az a lakossági akció, amely a városkülönböző részein, egy hónapon át tart majd. A korábbi évekhez hasonlóan a szombathelyiek megszabadulhatnak azoktól a háztartásban feleslegessé vált hulladékoktól, melyek a szabványos szeméttároló edényekbe méretük miatt nem férnek el. Holnap a belvárosban, valamint a Sugár u. - Hadnagy u. - 11-es Huszár út környékén, illetve a Lovas utcában élők szabadulhatnak meg a feleslegessé vált tárgyaiktól. A lomtalanítási akcióban nem szállítják el a kerti hulladékot, a bontásból származó autóalkatrészeket, az építési törmeléket, de az elektronikai hulladékot sem. Ezeket a Szova Zrt. díjtalanul átveszi a Körmendi úti hulladékudvarban.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!