A Göcsej Környezetvédő, Tájékozódási és Futó Egyesület idén is megrendezi a kétfordulós Szombathely Kupát. Az első fordulót április 7-én, vasárnap tartják a Fő téren. Nevezni lehet a helyszínen is megfelelő díjazás ellenében. Az első futam 10 órakor, a második 13 órakor kezdődik. A versenyen a KRESZ szabályait be kell tartani. A forgalmasabb utakon való áthaladást a rendezők segítik. A célban ingyenes verseny a gyerekeknek.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!