Vas megyéből indult, de nem érkezett meg németországi célállomására egy 65 millió forintos cipő-szállítmány, a cipő-sikkasztó kezén most kattant a bilincs – írja a Vas megyei rendőrség. Tök település belterületén fogták el a sofőrt, a napokban. A sikkasztás még tavaly nyáron történt, a feljelentést a meglopott, körmendi cég tette. A most elfogott férfinek nem a körmendi az egyetlen ilyen esete, sőt el is ítélték már hasonlóért, így a szombathelyi börtönben tölti a hétvégét. Arról nincs hír, hogy 65 millió forintnyi lábbeli meglett-e.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!