Két sérült egy győri öntödei tűzben Két munkás sérült meg az éjjel, amikor tűz ütött ki egy alumíniumöntödében - közölte a katasztrófavédelem megyei szóvivője az MTI-vel szerdán. Dobos Viktória hadnagy elmondta: a kevéssel hajnali két óra után kitört tűzben az üzem egyik fala és megolvadt fém égett. Az oltást nehezítette, hogy a teljesen nem lehetett lekapcsolni az áramot az üzemben, mert a kemencék hűtéséhez szükség volt elektromosságra. (Forrás: MTI)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!