Szerdán este a Király utca egyik lakásába három ismeretlen személy úgy jutott be, hogy vízügyi szakembernek adta ki magát. Amíg az egyikük az ott lakó figyelmét elterelte, a másik a helyiségből készpénzt lopott el. Az ügyben a Szombathelyi Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított. A Vas Megyei Rendőr-főkapitányság felhívja az állampolgárok figyelmét, hogy lakásukba ne engedjenek be olyan személyt, akinek személyazonosságáról hitelt érdemlően nem győződtek meg még akkor sem, ha az hivatalos szerv képviselőjének adja ki magát.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!