Nincs és nem lesz fennakadás a 86-os főút fejlesztésében – ezt válaszolta Fónagy János államtitkár az Országgyűlésben Kovács Ferenc kérdésére. A vasi országgyűlési képviselő a Szombathely és Vát közötti útszakasz befejezésének felgyorsítására kérdezett rá– írja a Rábavidék. Kovács Ferenc elmondta, hogy az ország egyik legterheltebb útszakaszán bizonytalanná vált a beruházás befejezése, miután az egyik kivitelező kiszállt a projektből. Fónagy János államtitkár szerint a kormány kiemelt projektként kezeli a 86-os főút fejlesztését és a szerződést már alá is írták az új vállalkozással. A munkát legkésőbb jövő év júliusáig be kell fejezni ezen a szakaszon.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!