A szombathelyi egyetemi központ kedden rendezi az intézmény legjelentősebb ünnepségét, a Berzsenyi-emléknapot. A program háromnegyed egykor az A–épület Aulájában a Berzsenyi Dániel-emléktábla koszorúzásával kezdődik, majd 13 órakor a Díszteremben folytatódik, ahol köszöntőt mond Horváthné dr. Molnár Katalin, a SEK elnök–dékánja, valamint prof. dr. Náhlik András, a Nyugat-magyarországi Egyetem rektorhelyettese. Az ünnepségen közreműködik Kálmánchelyi Zoltán, a Weöres Sándor Színház művésze és a Savaria Egyetemi Központ Szökős Néptáncegyüttese. A hagyományoknak megfelelően az intézmény vezetője a Berzsenyi-napon ezúttal is átad majd kitüntetéseket a Savaria Egyetemi Központ vezetőinek, oktatóinak, dolgozóinak – áll a SEK hírlevelében.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!