Kedden rendezték meg Vas Megyei Rendőr-főkapitányság Söptei úti épületében a középiskolások részére szervezett közlekedésbiztonsági verseny megyei döntőjét. A diákok kerékpár, segédmotor-kerékpár és személygépkocsi kategóriában mérethették meg tudásukat. Az összesített eredmények alapján az ötvenegy versenyző közül a kerékpár kategóriában a celldömölki Berzsenyi Gimnázium és Szakképző Iskola, a segéd-motor és személygépkocsi kategóriában a kőszegi Evangélikus Szakképző Iskola és Kollégium tizenegyedik osztályos diákjai teljesítettek a legjobban, így ők képviselhetik Vas megyét az országos döntőn.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!