A Savaria Szakképző Iskola hagyományaihoz hűen ismét megrendezi végzős osztályainak „bolond” ballagását. A felvonulást ma délután 13 órától tartják. A ballagáson a kb. 200 végzős diák jelmezekbe öltözve, feldíszített autókkal vesz részt, rendőri felvezetés mellett. A Hadnagy utca, Király utca Mártírok tere, Széchenyi út Kossuth L utca, Thököly út útvonalon emiatt délután 1 és 2 óra között torlódás várható. A szervezők és a rendőrség arra kérik a közlekedőket, hogy lehetőség szerint kerüljék el az érintett útszakaszt!
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!