Ünnepélyes külsőségek között a Magyar Sportok házában adta át Balogh Zoltán miniszter a Magyarország Jó Tanulója, Jó Sportolója pályázat győzteseinek az Elismerő okleveleket. Alapfeltétel volt a kitűnő bizonyítvány, és maximum 3 sportág eredményei adták az értékelés összetevőit. Szombathelyről heten kaptak meghívást az eseményre. Négyen a SZOESE-ből, hárman a Szombathelyi Sportiskolából részesültek az elismerésben. Érdekesség, hogy mindannyian lányok.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!