A közelmúltban Münchenben rendezett gazdaságturisztikai tudományos konferenciát a német-magyar diplomáciai kapcsolatok felvételének 40 éves jubileuma alkalmából az Észak - balatoni Polgári Klub és Magyarország Müncheni Főkonzulátusa. A ”Partnerség az európai egységért” című rendezvényen Sárvár is bemutatkozási lehetőséget kapott a turisztikai szekcióban. A Kondora István polgármester vezette sárvári delegáció a turisztikai marketing mellett a gazdasági kapcsolatok erősítésére is felhasználta a bajorországi utazást.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!