Műszaki hiba miatt jelentős, 70-100 perces késésekre kell számítani péntek délelőtt a Győr-Pápa Celldömölk és a Győr-Veszprém vonalon - közölte a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-vel. Both Ferenc tájékoztatása szerint Győrszabadhegy állomáson elromlott a biztosítóberendezés, emiatt jelenleg áll a vonatforgalom. A MÁV szakemberei megkezdték a hiba helyreállítását, amellyel várhatóan délelőtt 10 órára végeznek.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!