Teljes szélességében lezárták a 85-ös utat Nagycenknél a 84-es főút találkozásánál történt baleset miatt - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője péntek délelőtt az MTI-t. Kocsis Tünde közölte: a 84-esen zavartalan a forgalom. Korábban Dobos Viktória, a katasztrófavédelem megyei szóvivője azt közölte, hogy az ütközésben többen megsérültek. Az egyik karambolozó személyautóból a tűzoltók vágják ki az utasokat, a másikból két sérültet már kiemeltek a mentők.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!