A Vas Megyei Rendőr-főkapitányság Gazdaságvédelmi osztálya egy celldömölki gazdasági társaság hat alkalmazottjával szemben folytatott nyomozást, vádemelési javaslattal fejezte. A gyanú szerint az elkövetők 2010. január 01. és 2011. március 31. között, több mint harmincöt millió forint értékben loptak el és értékesítettek nyersanyagot. Emiatt például hamis szállítóleveleket is használtak. Egy 53 éves celldömölki nő és egy 66 éves vámoscsaládi férfi, jelentős értékre, üzletszerűen elkövetett sikkasztással gyanúsítható. További négy személyt pedig nagyobb értékre elkövetett orgazdasággal gyanúsítanak az ügyben.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!