A meleg, párás időjárás megtette hatását, így a héten már kivirágoztak a rhododendronok a szombathelyi Kámoni Arborétumban. Az azaleák és örökzöld rhododendronok mellett a bazsarózsák is nyitogatják szirmaikat, és még virágoznak a somok és a bangiták is. A különleges lepke- és rovarkiállítás is megnyitotta kapuit. Érdemes kilátogatni az arborétumba, hisz a rhododendronok virágzási ideje csupán két-három hét.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!