Leszakadt alkarjával autózott be egy magyar férfi a hét végén a kismartoni kórházba - jelentette az APA osztrák hírügynökség a rendőrség közlése alapján. A 37 éves férfi egy rostálókészülékkel dolgozott szombaton egy építőipari hulladéklerakatban a burgenlandi Feketevárosban (Purbach), amikor a baleset történt. Amikor meg akarta tisztítani a gépet, a szerkezet leszakította az egyik alkarját. A férfi a baleset után autóba ült és a kismartoni (Eisenstadt) kórházba hajtott. A rendőrség szerint vélhetően csak azért nem vérzett el útközben, mert sokkos állapotba került. Kismartonból helikopterrel a bécsi központi kórházba szállították, ahol megpróbálják visszavarrni az alkarját.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!