A vasi megyeszékhelyen két évtizede rendeznek versenyt a város óvodásai, általános- és középiskolásai között. 2012-ben összesen 6 tonna elemet vittek be az intézményekbe - számol be a város honlapja. Az kicsik között a Napsugár Óvoda ovisai voltak a legügyesebbek, ők 200 kg-nyi szárazelemet gyűjtöttek. A nagyobbak között az oladi általános iskolások és a Teleki szakközépiskolásai nyerték a versenyt. A legtöbb elemet gyűjtő intézmények pénzjutalmat kaptak.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!