A kereskedelmi- és iparkamaránál keresi igazát tucatnál több Vas megyei trafikos, akik nem nyertek a februári koncessziós pályázaton. A hvg.hu-nak egyikük, egy pórul járt szombathelyi trafikos elmondta, hogy jelenleg két trafikot üzemeltet, egyet Szombathelyen, egyet pedig Kőszegen. Négy koncesszióra pályázott, de egyet sem nyert meg. Elmondása szerint azt mondták nekik, hogy írják össze azokat a pontokat, ahol sérelem érte őket, és majd meghallgatják a problémáikat. Egyelőre még nem tárgyaltak, de szerinte a kamara segítőkésznek mutatkozik. A lap megkeresésére a Vas Megyei Kereskedelmi és Iparkamaránál megerősítették, hogy a trafikosok jártak náluk. Ugyanakkor Parragh László, a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara elnöke úgy nyilatkozott a portálnak, hogy egyelőre még nem tud arról, hogy a koncessziós pályázaton nem nyert trafikosok keresték meg volna a Vas megyei kamarát.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!