Az elhúzódó tél után ébredezik a kőszegi Chernel-kert. A látogatókat szebbnél szebb virágok és madárcsicsergés fogadja, az első madárfióka idén április közepén a szombathelyi állatkórházból került a kertbe. A kis macskabagoly a folyamatos gondozásnak köszönhetően jó állapotban van, szépen fejlődik. Gondozói remélik, hogy elengedési is hasonlóan jól sikerül, akárcsak a május elején elengedett barna réti héja és vörös vércse esetében.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!