A vasi városban 500 gombóc ajándékfagyival kedveskednek gyermeknapra a rászoruló családok gyermekeinek. Egy celldömölki cukrászda ugyanis az elsők között csatlakozott a Magyarországon áprilisban indult „Adj egyet ajándékba!” jótékonysági programhoz. Az akció a celliek fagylaltfelajánlásai mellett az édességet forgalmazó cég jóvoltából valósulhat meg. A mára országosan ismertté vált kezdeményezéshez már több mint 250 szolgáltató regisztrált. Vas megyéből a celldömölki fagyizó mellett Sárvárról, Bükről és Szombathelyről csatlakoztak vállalkozások és szolgáltatók.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!