Hamarosan egy új bolt költözik majd a közelmúltban üresen maradt Smatch élelmiszerüzlet helyére. Az összes üzletet bérlik, és minden asztal elkelt a szezonban a városi piacon. Tóth Imre, aki 21 éve igazgatja a vásárcsarnokot a Savaria Fórumnak elmondta, hogy az épület önkormányzati tulajdonban van, és a műszaki állapotára, valamit a korára való tekintettel nehéz látványos felújítást végrehajtani rajta. A szinten tartás folyamatos, és az apróbb javításokat elvégezik. Ezekben a hetekben nagy részben a palántát, zöldséget és virágot áruló kisvállalkozók vannak jelen, és szükség is van rájuk, mert a tapasztalat azt mutatja, hogy sokan keresnek olyan terméket, ami magyar, és aminek megbízható az eredete.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!