Hétfőtől két hónapon keresztül értékelhetik a hazai kórházak szülészeti osztályait a kismamák. A szavazásban minden állami vagy önkormányzati tulajdonban lévő szülészet részt vesz. „Az Év Szülészete" versenyt harmadik alkalommal hirdeti meg a leglátogatottabb hazai gyermek-egészségügyi portál, a babaszoba.hu. A díj megalapításának célja, hogy méltó beszédtéma legyen a szülés és a születés helyzete, segítőinek munkája és megbecsülése. 2011-ben az összesített versenyben a celldömölki Kemensaljai Egyesített Kórház szülészete a második helyezést érte el, míg tavaly a 10. helyen végzett.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!