Ha az időjárás engedi már jövő héten szombaton, június 8-án kinyithat a fürdő. Az idei szezont nagy átalakítások előzték meg a szombathelyi termálfürdőben. Egy több mint 10 millió forintos beruházásnak köszönhetően jóval kevesebb vegyszert használnak majd a víz tisztán tartására. Kántás Zoltán a fürdő vezetője elmondta: önerőből kiépítettek egy ultraibolyafény besugárzó rendszert ami rendkívül hatékonyan fertőtleníti majd a medencék vízét.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!