Celldömölki diákok jártak Segesváron májusban a Határtalanul! országos program részeként. A Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakképző Iskola 40 diákja vett részt egy 8 napos tanulmányúton a Bethlen Gábor Alapkezelő jóvoltából. A látogatás előzményeként márciusban a celliek látták vendégül a segesvári gimnázium magyar nyelvű tagozatának 40 tanulóját. A csereprogram mindkét helyszínén közös színpadi produkciót mutattak be a diákok.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!