Meghalt a szombat hajnali szentendrei közlekedési balesetben egy 16 éves fiú - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata. A police.hu oldalon olvasható közlemény szerint a gépkocsi eddig ismeretlen körülmények között, éjjel 1 óra körül kisodródott a Szent László utca és a Pásztor utca kereszteződésében az útról, és kidöntött egy gázcsonkot. A balesetben a gépkocsi 16 éves utasa olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen meghalt. Az autóban utazó két másik ember súlyosan megsérült. (Forrás: MTI)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!