A Család Éve óta immár 3. alkalommal hívja közös ünneplésre a Szombathelyi Egyházmegye jubiláns házaspárjait dr. Veres András megyéspüspök 2013. június 29-én, szombaton, a Székesegyházba. Azok a házaspárok regisztrálhatnak a találkozóra, akik az idei évben ünneplik az 5. évfordulótól kezdve öt évenkénti felosztásban a házassági évfordulójukat. A házaspárok plébánosuknál regisztráltathatják magukat a találkozóra legkésőbb június 15-éig – írja a martinus.hu.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!