Eltűnnek a hagyományos pingponglabdák

Kizárólag műanyag labdákat lehet majd használni júliustól a jelentős asztalitenisz-versenyeken. Ugyanis mérgező anyagok képződnek a mostani, kaucsukból készült pingponglabda gyártásánál. A kaucsuklabdát néhány országban emiatt már évekkel ezelőtt betiltották, ráadásul a gyúlékonyságuk miatt csak hajón lehet szállítani őket. A legnagyobb különbség a kaucsuk és a műanyag labda között, hogy utóbbinak erősebb a hangja.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek