Bronzérmet szerzett a Kölcsey

Nyolc csapat részvételével rendezték meg Debrecenben a Kosárlabda Országos Diákolimpia döntőjét, ahol a körmendi Kölcsey Utcai Általános és Alapfokú Művészeti Iskola is képviseltette magát IV. korcsoportos fiú csapatával. A csoportmérkőzések után a tavalyihoz hasonlóan a 3-4. helyért játszottak a szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola csapatával. A körmendiek 71:58-ra nyertek, így bronzéremmel tértek haza.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek